YVOIRE

Preparāti uz hialuronskābes bāzes


Atšķirībā no vairuma dermālo filleru ražotāju, LG Life Sciences patstāvīgi ražo farmaceitiskas kvalitātes hialuronskābes substanci (nedzīvnieku izcelsmes produkts ar augstu attīrīšanas pakāpi). Uzņēmums sāka pētījumus un izstrādi HS sintēzes virzienā 1990. gadā, un šobrīd tam ir jaudīgs, augsti tehnoloģisks ražošanas komplekss, kas ir sertificēts saskaņā ar KVS standartu ISO 9000.


LG Life Sciences preparāti uz hialuronskābes bāzes veiksmīgi tiek izmantoti oftalmoloģijā (ievadīšanai acs ābolā), artroloģijā un traumatoloģijā (ievadīšanai locītavās kā sinovija šķidruma protēze), dobumu ķirurģijā (saaugšanas slimības profilaksei pēc operatīvas iejaukšanās), kosmetoloģijā (kā filleri un biorevitalizanti).

LG Life Sciences hialuronskābes substanci apstiprināja ASV Pārtikas produktu un medikamentu sanitārās uzraudzības pārvalde (US FDA), Eiropas Medicīnas un veselības aprūpes kvalitātes direktorāts (EDQM) un Korejas Produktu un medikamentu kontroles pārvalde (KFDA).

Filleriem YVOIRE ir CE 0120 marķējums, kas apzīmē to atbilstību direktīvai 93/42/ЕЕK un garantē nekaitīgumu patērētāju veselībai.

LG Life Sciences produkcija

  • Vakcīna hepatīta В profilaksei (Euvax B®), HIB vakcīna (Euhib®), kombinētās vakcīnas garā klepus, difterijas, stingumkrampju profilaksei (Eutravac®, Euforvac® u.c.).
  • Preparāti neauglības ārstēšanai; rekombinētais folikulus stimulējošais hormons (Follitrope®), horiongonadotropīns (IVF-C®), menotropīni (Follimon®, IVF-M®).
  • Citi hormoni: rekombinētais cilvēka eritropoetīns (Espogen®/Epotiv®), rekombinētais cilvēka augšanas hormons (Eutropin®).
  • Antibiotikas gemifloksacīns (Factive®).
  • Preparāti otrā tipa cukura diabēta ārstēšanai (Zemiglo®, Zemimet®).
  • Monoklonālās antivielas.
  • Preparāti uz hialuronskābes bāzes (Hyruan®, Synovian®, Protescal®, Hyal 2000®, YVOIRE®).