Refining

Dziļa poru attīrīšana. Acne ārstēšana.  Efektivitāte.


Ādas nelīdzenums vai netīru laukumu esamība liecina par problemātisku ādu, kuras tipiskākās pazīmes ir apsārtums, taukains spīdums, paplašinātas un nosprostotas poras. Pamatā problēma slēpjas tauku dziedzeru nepareizā darbībā un iekaisumu procesos tajos. Vairumā gadījumu tauku sebuma pastiprināta izdalīšanās kombinācijā ar pārragotu ādas virsējo slāni vai ādas atmirušajām šūnām rada poru nosprostojumu. Savu lomu var nospēlēt arī ģenētiskie faktori. VYON Refining uzdevums ir mērķtiecīga attīrīšana, atbrīvojot ādu no virsējā raga slāņa, atbrīvojot poras, noņemot netīrumu daļiņas un piešķirot ādai koptu izskatu.

VYON Refining līnijas galvenās  sastāvdaļas

  • AHA  &  glicirizīnskābe
  • Keramīdiimage

Special Tonic

Atsvaidzinošais un izlīdzinošais toniks netīras, taukainas un ar noslieci uz iekaisumiem ādas kopšanai. Nesausina ādu, uzlabo ādas izskatu, izgaismo ādas toni. Stabilizē skābo ādas aizsargslāni un, pateicoties antibakteriālām īpašībām, novērš iekaisumu rašanos. Samazina tauku sebuma izdalīšanos. Keratolītiska iedarbība, samazina poras.

Ādas tips: taukaina, ar noslieci uz iekaisumiem, acne
pH: ap 3.62
Konsistence: šķidrums
Lietošana: no rīta un vakaros  pēc attīrošā līdzekļa ar tonikā samitrinātu vates disku viegli noslaucīt seju. Nobeigumā uzklāt  ierasto VYON  krēmu.
Galvenās aktīvās vielas:  urīnviela, glikolskābe


image

Antiseptic Serum

Antiseptisko serumu lieto, lai izšķīdinātu atmirušo šūnu saistvielu, atvērtu komedonus, atbrīvotu aizsērējušās poras un aktivizētu keratīna ražošanu. Tas palīdz paātrināt atmirušo šūnu nolobīšanos, kas savukārt veicina jaunu šūnu veidošanos. Regulāri lietojot serumu, āda kļūst gluda un mīksta, grumbas un ādas nelīdzenumi samazinās. Keratolītiska iedarbība. Ideāls līdzeklis pēc vaksācijas vai rētu sadziedēšanai. Piemērots vīriešu ādas kopšanai, īpaši pēc skūšanās.

Ādas tips: taukaina, ar noslieci uz iekaisumiem, acne
pH: ap 4.82
Konsistence: gēls
Lietošana: no rīta un vakaros  pēc VYON attīrošā līdzekļa un tonika uzklāt uz sejas. Nobeigumā uzklāt  ierasto VYON krēmu.
Galvenās aktīvās vielas:  urīnviela, AHA skābes, nātrija salicilāts

image

Refining Fluid

Krēms-fluīds ādas kopšanas procesā vienlaicīgi pilda vairākus uzdevumus. Pirmkārt, samazina ādas iekaisumu un pārmērīgu tauku sebuma lipīdu veidošanos. Otrkārt, uzlabo ādas elastību, bloķē  5-alfa reduktāzi un absorbē taukaino spīdumu, vienlaicīgi dodot ādai lielisku stimulējošu efektu, pateicoties  mitrumu saglabājošām īpašībām. Var lietot kā patstāvīgu ādas kopšanas produktu. Vasarā var izmantot jebkuram ādas tipam. Piešķir ādai matētu izskatu, samazina poras.

Ādas tips: taukaina, ar noslieci uz iekaisumiem, acne
pH: ap 4.72
Konsistence: attaukota emulsija
Lietošana: no rīta un vakaros  pēc Special Tonic un Serum uzklāšanas iemasēt ādā ar vieglām kustībām. Ideāls pamats dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.
Galvenās aktīvās vielas:  keramīdi, titāndioksīds, AHA skābes, glicirizīnskābe
Padoms: noslēgumā uzklāt BB Cream


image

Refining Mask

Ideāla taukainas, kombinētas un problemātiskas ādas funkciju uzlabošanai un tauku sebuma izstrādes samazināšanai. Vienlaicīgi maska samazina tādas nepatīkamas sajūtas kā nieze, apsārtums, ādas piesārņojums un iekaisumi. Uzlabo un paaugstina ādas spēju noturēt mitrumu, samazina jutīguma pazīmes, nomierina un izlīdzina ādu, padarot to samtaini maigu un matētu. Ideāli piemērota pēc sejas tīrīšanas.

Ādas tips: taukaina, ar noslieci uz iekaisumiem, acne
Konsistence: krēms-pasta
Lietošana: 1-2 reizes nedēļā atkarībā no ādas tipa. Uzklāt uz attīrītas sejas biezā slānī. Pēc 15-20 minūtēm rūpīgi nomazgāt ar ūdeni. Nobeigumā apstrādāt seju ar VYON toniku un uzklāt ādas tipam atbilstošu VYON krēmu. Kņudināšana liecina par aktīvo vielu koncentrāciju.
Galvenās aktīvās vielas:  stearīnskābe, bisabolols, urīnviela, glicirizīnskābe, pantenols, titāndioksīds, alumīnija oksīds, baltais māls