Peel and White

Nevainojamība. Vienmērīgums. Mirdzums.


Āda šķiet daudz skaistāka, kad tai ir vienmērīgs tonis, un kopējo izskatu nebojā pigmentācijas plankumi vai redzamas novecošanas pazīmes. Diemžēl daba nav apveltījusi visus cilvēkus ar nevainojamu ādu. Tieši ādas novecošanas process izraisa dažādus traucējumus.  Pie pamanāmajām novecošanas pazīmēm ir pieskaitāmi -  nevienmērīgs ādas tonis,  pigmentācijas un vecuma plankumu parādīšanās. Kompānija VYON šīs problēmas risināšanai  izveidojusi  jaunu kopšanas sistēmu ar ādu balinošu un vienlaicīgi arī mitrinošu,  aizsargājošu iedarbību. Sērijā iekļauts zīdaini maigs krēms un augsti koncentrēts serums, kura formula ir īpaši efektīva gadījumos, kad novecošanas procesi rada tādas izmaiņas, kā pigmentācija, grumbas, mitruma zudums. 


VYON Peel &White Whitening divas galvenās sastāvdaļas

  • Kojic skābe
  • Stabilizēts C vitamīns


image

Bright Serum

Balinošais serums pret pigmentācijas plankumiem ar augsti koncentrētām sastāvdaļām piedod ādai vienmērīgu toni un uzlabo ādas vispārīgo stāvokli, pateicoties tādiem komponentiem kā dekspantenols un lakrica. Lakricai piemīt lieliskas mīkstinošas un nomierinošas īpašības.

Īpašības: novērš oksidatīvo kaitējumu,  aizkavē ātru ādas novecošanu, nostiprina šūnu membrānu, aizsargā epidermu, stimulē kolagēna sintēzi, iedarbojas balinoši uz pigmentācijas plankumiem, hormonālajiem plankumiem, vasarraibumiem un saules staru bojātu āda.
pH: ap6.8
Konsistence: serums
Ādas tips: ar izteiktu pigmentāciju
Lietošana: no rīta un vakaros vieglām masējošām kustībām uzklāt nelielu daudzumu uz sejas, kakla un dekoltē zonas, nobeigumā uzklāt VYON Bright Cream. Gadījumā, kad ir tikai 1 pigmentācijas plankums, uzklāj lokāli.
Galvenās aktīvās vielas: glicerīns, dekspantenols, nikotīnskābe, kojic skābe, lakrica, nātrija askorbilfosfāts, lecitīns
Nesatur parabēnus, minerāleļļas, krāsvielas


image

Bright Cream

Zīdainais krēms satur kojic skābi un stabilizētu C vitamīnu, kam piemīt augsta efektivitāte un tas ādai ir viegli uzņemams.  Šīs iedarbīgās vielas ietekmē melanīna izstrādi.  Lakricas ekstrakts uztur ādas procesus šūnu atjaunošanās līmenī, aizsargfiltrs efektīvi aizsargā ādu no kaitīgajiem saules stariem un tādā veidā palīdz izvairīties no pigmentācijas plankumiem, ko parasti izsauc UV staru iedarbība, kā arī samazina jau esošos plankumus.

Īpašības: spēcīgs antioksidants,  balinošs,  mazina pigmentāciju,  aizkavē jaunu plankumu veidošanos, aizsargā ādu
Konsistence: krēms
Ādas tips: ar izteiktu pigmentāciju
pH: ap 6.0-7.0
Lietošana: rītos un vakaros pēc Bright Serum lietošanas vieglām masējošām kustībām uzklāt nelielu daudzumu uz sejas, kakla un dekoltē zonas
Galvenās aktīvās vielas: vitamīns E, mandeļu eļļa, safloras eļļa, aizsargfiltri (lakrica), dekspantenols, nikotīnskābe, kojic skābe, lecitīns, cilindriskā imperata (Imperata cylindrica)
Nesatur parabēnus, minerālvielas, krāsvielas

image

AHA cream

Krēms ar optimālu augļskābju (glikolskābe, ābolskābe, vīnskābe, pienskābe, salicilskābe ) koncentrāciju noņem atmirušās ādas ragvielas daļiņas. Pateicoties tam, ragvielas slānis spēj uzkrāt daudz vairāk ūdens. Vienlaicīgi tiek nostiprināta derma un paaugstinās ādas aizsardzības spējas. Papildinās mitruma resursi, samazinās un izlīdzinās grumbiņas no iekšpuses ar kolagēna palīdzību. Āda iegūst veselīgu un dabīgu mirdzumu.

Īpašības: izlīdzinās ādas reljefs, dziļa mitrināšana, atjaunojošas īpašības
Konsistence: krēms
Ādas tips: jebkurš ādas tips, īpaši āda, kurai ir nepieciešama reģenerācija
pH: 4.0
Lietošana: vakarā pēc ādas attīrīšanas ar VYON tīrīšanas līdzekli un toniku, uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas ar vieglām masējošām kustībām.
Padoms: ja parādās viegla velkoša sajūta (aktīvo vielu iedarbības pazīme), pēc 20 minūtēm uzklāt ādas tipam atbilstošu VYON nakts krēmu.
Galvenās sastāvdaļas: vitamīns E, vitamīna A palmitāts, alfa-bisabolos, glikolskābe, ābolskābe, vīnskābe, pienskābe, salicilskābe, hialurons, Cilindriskās imperatas saknes eskstrakts
Nesatur  parabēnus, minerāleļļas, krāsvielas


image

AHA Body

AHA Body krēms ķermenim ar augļskābēm un hlorellas fermentu ir izstrādāts, lai sasniegtu optimālu ādas izskatu. Tas piesātina ādu ar papildus mitrumu un enerģiju. Sastāvā iekļautais aktīvo vielu komplekss ar cidoniju, mangostāna un maizes koka augļu ekstraktiem dod ādai elastību un gludumu, kā arī veicina lipīdu uzkrāšanos.

Īpašības: dziļa mitrināšana, atjaunojoša darbība, liftings
pH: 4.0
Konsistence: krēms
Ādas tips: āda, kurai ir nepieciešama reģenerācija
Lietošana: lietot kursa veidā, pēc vannas vai dušas bagātīgu daudzumu AHA Body krēma maigām, masējošām kustībām uzklāt uz ķermeņa ādas
Galvenās sastāvdaļas: alantoīns, vitamīna A palmitāts, alfa-bisabolols, augļskābes, cidoniju ekstrakts, Disodium Adenosine Triphosphate, mangostāna ekstrakts, algīns, maizes koka augļu ekstrakts, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment
Nesatur  parabēnus, minerāleļļas, krāsvielas