VYON

VYON visibly younger  – tā ir jauna un veiksmīga kosmētikas marka, kura sevi pozicionē kā „advanced skin care”  jeb „progresīvas ādas kopšanas” koncepcijas attīstītāju. Produkcija tiek izstrādāta un ražota Vācijā pēc visaugstākajiem kvalitātes kritērijiem.

Kompānija VYON Beauty GmbH piedāvā kosmētiku un jau gatavas profesionālas ādas kopšanas programmas gan vietējam, gan starptautiskajam skaistumkopšanas tirgum. Ar augstākās kvalitātes produktu – ērtu lietošanā un efektīvu iedarbībā, kompānija VYON Beauty GmbH uzņemas atbildību par aktīvu ādas veselības saglabāšanu. Kompānijas stiprā puse ir kompetence inovatīvajās tehnoloģijās un tāpēc produktu izstrādāšanā akcents tiek likts tieši uz jaunākajiem atklājumiem ādas kopšanā un problēmu risināšanā.

Zīmola koncepcija ir vērsta uz augsti kvalitatīvu, efektīvu un augsti tehnoloģisku ādas kopšanas segmentu, kas atbilstu visām mūsdienu prasībām. Kompānijas mērķis – radot unikālus un neatkārtojamus kosmētikas produktus, attīstīt jaunas tradīcijas ar „Made in Germany” zīmi. Mūsdienīgam un pašpārliecinātam cilvēkam zīmols piedāvā profesionālu produktu, kas ir bagāts ar īpaši aktīvu vielu sastāvu un nodrošina individuālu pieeju jebkuram ādas tipam.

Atsevišķu sēriju priekšrocība slēpjas ingredientu savstarpējās iedarbības sinerģijā. Lai mērķtiecīgi sasniegtu vēlamo ādas kopšanas efektu, VYON speciālisti, pamatojoties uz kosmētiskās industrijas pieredzi, pielieto tikai efektīvas un pārbaudītas aktīvās vielas augstā koncentrācijā. Tieši ādas kopšanas procesam izmantotie inovatīvie ingredienti spēlē svarīgāko lomu ādas veselības uzturēšanā – katra ādas prasība tiks apmierināta un optimizēta tā, lai tā ilgi varētu palikt jauna un skaista.  Savstarpēji sinerģiskie kopšanas moduļi atbilst laikmeta prasībām un kosmetoloģijas attīstības tendencēm.