Cleansing

Intensitāte. Sagatavošana. Ilgstoša iedarbība.


Ādas kopšana sākas ar tās attīrīšanu. Šī procedūra ir pamats ādas veselības uzturēšanā un sagatavošanai nākošajiem līdzekļiem ar specifiskas iedarbības vielām. Inovatīvā līnija Cleansing no VYON piedāvā labi pārdomātu koncepciju  ar saskaņotiem komponentiem.  Šī līnija attīra ādu no ādas sebuma, apkārtējās vides atstātām  netīrumu daļiņām un vienlaicīgi apgādā ādu ar svarīgām barojošām vielām.  Tikai šāda sagatavošana ļaus ādai pilnībā uzņemt nākošos kopšanas līdzekļus un to aktīvās vielas.

VYON Cleansing līnijas galvenās  sastāvdaļas

  • Camelia Sinensis Leaf Extract (zaļās tējas koka lapu un pumpuru ekstrakts)
  • Lycium Barbarum Fruit Extract (godži ogu ekstrakts)image

Cleansing Milk

Augstas kvalitātes maigs pieniņš visiem ādas tipiem. Nodrošina intensīvu attīrīšanu ādas aizsardzības optimizācijai pret novecošanu.  Unikāla darbojošos vielu kombinācija, kā arī  tenzīdu un emulgatoru nepievienošana, novērš ādas iekaisuma iespējas, tādā veidā uzturot veselu ādas balansu. Pieniņš saudzīgi, bet akurāti noņem ādas sebumu, netīrumu daļiņas un dekoratīvo kosmētiku pat no acīm. Mīkstinošais aktīvo vielu komplekss novērš iekaisumu parādīšanos un nodrošina jutīgas ādas kopšanu.

Ādas tips: visi ādas tipi
pH: 6.0 – 7.0
Konsistence: pieniņš
Īpašības: maigs attīrošs pieniņš, mitrina, nomierina, Anti Aging iedarbība
Lietošana: nelielu daudzumu uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas ar masējošam kustībām, nomazgāt ar siltu ūdeni
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas

image

Gel

Maigs attīrošs gēls tīras un svaigas ādas sajūtai. Rūpīgi izvēlētas substances izšķīdina un noņem tauku sebumu un regulē nevēlamo ādas spīdēšanu. Vienlaicīgi uzlabojas ādas flora, mīkstinās ādas nelīdzenumi, tiek novērsta jaunu nepilnību parādīšanās. Rezultāts ir pamanāms uzreiz pēc attīrīšanas - gēls samazina un attīra poras, piedod ādai svaigumu un matētu izskatu. Cleansing Gel uztur dabīgo ādas hidro balansu. Labi putojas.

Ādas tips: taukaina, kombinēta un ar noslieci uz acne
pH: 5.4
Konsistence: gēls
Lietošana: nelielu daudzumu uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas ar masējošam kustībām, nomazgāt ar siltu ūdeni
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas, melisas ekstrakts, rutīns


image

Tonic with Alcohol

Toniks ar alkoholu taukainas un jaukta tipa ādas attrīšanai. Atsvaidzinošais toniks dziļi attīra un samazina poras, atbrīvo sejas ādu no netīrumiem, piemīt viegli dezinficējošas īpašības. Patīkami atsvaidzina. Piemērots regulārai lietošanai ( alkohola saturs mazāks par 15% )

Ādas tips: taukaina, kombinēta un ar noslieci uz acne un pārmērīgu sebuma izdalīšanos
pH: ap 5
Konsistence: toniks
Lietošana: pēc sejas attīrīšanas  samitrināt vates disku un vieglām kustībām noslaucīt sejas ādu. Nobeigumā uzklāt ierasto VYON sejas krēmu.
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas, betaīns

image

Tonic without Alcohol

Ādas PH līmeņa normalizācijai pēc attīrīšanas un ādas aizsargslāņa atjaunošanai ir nepieciešamas maksimāli optimāli iedarbīgas vielas. Šis viegli mitrinošais toniks ātri un maigi nomierina ādu. Pateicoties iedarbīgu vielu augstajai koncentrācijai, āda pēc šī tonika iegūst koptu izskatu. Bez tam šis līdzeklis uztur ādas veselību, tvirtumu un dzīves spēkus, kā arī paātrina šūnu reģenerāciju. Piemērots acu kompresēm.

Ādas tips: visiem ādas tipiem
pH: ap 5
Konsistence: toniks
Lietošana: pēc VYON tīrīšanas līdzekļa ar tonikā samitrinātu vates disku maigām kustībām noslaucīt seju. Nobeigumā uzklāt ierasto VYON sejas krēmu.
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas, betaīns


image

Cream Peel

Maigs pīlings sejai ar augstvērtīgām sastāvdaļām, kas pateicoties sastāvā iekļautajām cietajām, abrazīvajām daļiņām, stimulē ādas mehānisku attīrīšanu un saudzīgi noņem atmirušās daļiņas. Ādas struktūra uzlabojas un tiek atbrīvota no „vecā slāņa”. Apaļās  skrubējošās daļiņas ļoti maigi iedarbojas uz ādu, stimulē asinsriti un šūnu atjaunošanos. Pīlings regulē tauku dziedzeru darbību un tāpēc var tikt lietots ādai ar paplašinātām porām un taukaini ādai.

Ādas tips: hiperkeratoze, visiem ādas tipiem
pH: ap 7
Lietošana: atkarībā no ādas tipa 1-2 reizes nedēļā masēt attīrītu ādu ar pirkstu galiņiem vieglām kustībām 1 minūti, rūpīgi nomazgāt ar ūdeni. Nobeigumā ādu tonizēt un uzklāt piemērotu VYON krēmu.
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas

image

Enzyme Peel

Enzīmu pīlinga priekšrocība slēpjas tā maigajā iedarbībā. Salīdzinot ar pīlingiem, kuri satur abrazīvās daļiņas, šim attīrīšana nenotiek mehāniskā veidā. Tāpēc šī metode ir piemērots ļoti jutīgai, iesauļotai, iekaisušai un ar tendenci uz alerģijām un akni ādai. Enzīmu pīlings satur augļu proteīnus, kuriem piemīt taukus un olbaltumu šķeļošas īpašības. Tie izšķīdina starpšūnu „cementu”, kurš pēc tam arī tiek noņemts kopā ar atmirušajām ādas šūnām un netīrumiem. Vienlaicīgi tiek stimulēta  šūnu atjaunošanās un āda iegūst svaigu, tīru un maigu izskatu.

Ādas tips: visiem ādas tipiem, hiperkeratoze, atļauts pie kuperozes
pH: 6.0 – 7.0
Konsistence: krēms
Lietošana: atkarībā no ādas tipa 1-2 reizes nedēļā uzklāt uz 15-20 minūtēm uz attīrītas ādas, pēc tam rūpīgi nomazgāt ar ūdeni. Nobeigumā ādu tonizēt un uzklāt piemērotu VYON sejas krēmu. Iespējama neliela ādas kņudēšana, kuru var izraisīt aktīvo vielu koncentrācija!
Atļauta masāža.
Galvenās aktīvās vielas: zaļās tējas ekstrakts, godži ogas, rauga ferments