VYON

VYON visibly younger  – tā ir jauna un veiksmīga kosmētikas marka, kura sevi pozicionē kā „advanced skin care”  jeb „progresīvas ādas kopšanas” koncepcijas attīstītāju. Produkcija tiek izstrādāta un ražota Vācijā pēc visaugstākajiem kvalitātes kritērijiem.

Kompānija VYON Beauty GmbH piedāvā kosmētiku un jau gatavas profesionālas ādas kopšanas programmas gan vietējam, gan starptautiskajam skaistumkopšanas tirgum. Ar augstākās kvalitātes produktu – ērtu lietošanā un efektīvu iedarbībā, kompānija VYON Beauty GmbH uzņemas atbildību par aktīvu ādas veselības saglabāšanu. Kompānijas stiprā puse ir kompetence inovatīvajās tehnoloģijās un tāpēc produktu izstrādāšanā akcents tiek likts tieši uz jaunākajiem atklājumiem ādas kopšanā un problēmu risināšanā.

Zīmola koncepcija ir vērsta uz augsti kvalitatīvu, efektīvu un augsti tehnoloģisku ādas kopšanas segmentu, kas atbilstu visām mūsdienu prasībām. Kompānijas mērķis – radot unikālus un neatkārtojamus kosmētikas produktus, attīstīt jaunas tradīcijas ar „Made in Germany” zīmi. Mūsdienīgam un pašpārliecinātam cilvēkam zīmols piedāvā profesionālu produktu, kas ir bagāts ar īpaši aktīvu vielu sastāvu un nodrošina individuālu pieeju jebkuram ādas tipam.

Atsevišķu sēriju priekšrocība slēpjas ingredientu savstarpējās iedarbības sinerģijā. Lai mērķtiecīgi sasniegtu vēlamo ādas kopšanas efektu, VYON speciālisti, pamatojoties uz kosmētiskās industrijas pieredzi, pielieto tikai efektīvas un pārbaudītas aktīvās vielas augstā koncentrācijā. Tieši ādas kopšanas procesam izmantotie inovatīvie ingredienti spēlē svarīgāko lomu ādas veselības uzturēšanā – katra ādas prasība tiks apmierināta un optimizēta tā, lai tā ilgi varētu palikt jauna un skaista.  Savstarpēji sinerģiskie kopšanas moduļi atbilst laikmeta prasībām un kosmetoloģijas attīstības tendencēm.


Sērijas

image Sīkāk

Cell Guard – efektīva Age control koncepcija. Aktīvās vielas atjauno un regulē ādas šūnu darbību, veidojot aktīvu un veselu struktūru. Uzlabojas audu apgāde ar mitrumu un barojošām vielām. Vērtīgās aktīvās vielas ļoti efektīvi iedarbojas uz novecošanas procesa pazīmēm.

image Sīkāk

VYON Inovatīvā sērija Cleansing piedāvā līdzekļu kompleksu ādas attīrīšanai no komponentiem, kas ir savstarpēji ideāli saskaņoti un palīdz attīrīt ādu no tauku sebuma, apkārtējās vides piesārņojuma un dekoratīvās kosmētikas paliekām, vienlaicīgi piesātinot ādu ar svarīgām barojošām vielām.

image Sīkāk

Redox – augsti efektīvu līdzekļu sērija, kuras pamatā ir spēcīgi antioksidanti. Sērijas darbības princips balstīts uz ādas kopšanu tās dziļākajos slāņos ar mērķi pretoties novecošanas procesam. Sastāvā esošie komponenti savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību un tiem piemīt pretnovecošanas un pretiekaisuma iedarbība.

image Sīkāk

AHA līdzekļu pielietošana nodrošina saudzīgu un iedarbīgu ādas kopšanu, veicinot fotonovecojušas vai vecas ādas atjaunošanu un ādas toņa izlīdzināšanu. Daudzveidīgā aktīvo ingredientu efektivitāte ļauj ārstēt dažādas problēmas saistībā ar ādas pigmentāciju, kā arī nodrošina profilaktisku ādas aizsardzību.

image Sīkāk

VYON Refining uzdevums ir mērķtiecīga ādas attīrīšana ar vienmērīgu ādas virsējā raga slāņa nolobīšanu. Mērķis – atbrīvot ādu no tauku sebuma, apsārtuma, taukaina spīduma. Šī sērija maksimāli samazina problemātiskas ādas simptomus. Āda kļūst matēta un veselīgi, svaigi mirdzoša.

image Sīkāk

Maigi iedarbojoties uz ādu, šīs sērijas produkti uztur tās dabīgās aizsargspējas, mazina kairinājumu un palīdz saglabāt ideālu ādas balansu. Visrūpīgākajā veidā sabalansētā produktu receptūra darbojas pret ādas novecošanos, uztur un nostiprina mitruma līmeņa barjeru.

image Sīkāk

VYON speciālisti izstrādājuši individuālus speciālus produktus katram ādas tipam. Šīs sērijas produkti piedāvā risinājumu specifiskām ādas problēmām, izlīdzina, reģenerē un aizsargā. Visi papildus produkti ir savstarpēji saskaņoti tā, lai tos varētu lietot kombinācijās ar VYON pamatproduktiem.